V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
wijziging emailadressen - Beste allen, Let op: emailadressen zijn aangepast van vv Hees, streepje is eruit bij de dubbele benaming. bv. wedstrijdzaken-senioren@vv-hees.nl is geworden wedstrijdzakensenioren@vv-hees.nl

Legt Hees de lat net zo hoog als Jamie Oliver?

30 april 2014

Het project 'Gezonde voetbalkantines' van Wilfred Genee, waar Hees aan meedoet, heeft hulp gekregen van de Engelse top-kok Jamie Oliver. Oliver strijdt in Engeland voor gezondere kantines op scholen en bij de sport. Jamie Oliver beloont zelfs de kantine die op de beste manier een gezonde voetbalkantine neerzet in het NEderlandse project, met 15.000 euro! De lat wordt dus hoog gelegd. Zie het fragment uit Voetbal International waarin Wilfred en Jamie tot deze deal komen.

 

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Walet [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Timmerbedrijf Tans
Koenen Intern Transport B.V. [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
't Vaarderhoogt [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Reto Internetburo [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl