V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Organisatie

vv Hees      
Locatie Hees Verlengde Oude Utrechtseweg 2a, hoek Insingerstraat / Wieksloterweg
Kantine / Bestuurskamer 035-6012272 / 035-6030203
Emailadres algemeen info@vv-hees.nl
Secretariaat Rolinka van Beek, Colenso 90, 3761 GJ Soest  secretariaat@vv-hees.nl
Ledenadministratie Jan Steenlaan 33, 3764 WP Soest, 06-25398315, ledenadministratie@vv-hees.nl
Bankrelatie NL79 RABO 0359 9160 66
Website www.vv-hees.nl
KNVB relatienummer BBCC58G (district West 1)
Hoofdbestuur
Voorzitter Ed Knies 06-10540016 voorzitter@vv-hees.nl
Vice-voorzitter Hans Uit den Bogaard 06-23754471  
Secretaris Rolinka van Beek 06-10977327 secretariaat@vv-hees.nl
Penningmeester André van Arnhem 06-22541522 penningmeester@vv-hees.nl
Technische zaken senioren/junioren     technische-zaken@vv-hees.nl
Algemene en sponsorzaken Jeffrey Dorrestijn 06-51669293 sponsorzaken@vv-hees.nl
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris Jeugd Fons Hilhorst 035-6022213 wedstrijdzaken-jeugd@vv-hees.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren Hans Uit den Bogaard 06-23754471 wedstrijdzaken-senioren@vv-hees.nl
Ledenadministratie
Ledenadministrateur Yvonne Hartman 06-25398315 ledenadministratie@vv-hees.nl
Jeugdcommissie
Jeugdvoorzitter Sander Rijnja 06-25051087 jeugd-zaken@vv-hees.nl
Secretaris  Marloes van der Meer 06-53188828 vandermeermarloes@gmail.com
Lid Hans Post 06-53839763 postha@gmail.com
Lid  Herbert Lentink 06-29043510 aliceherbert@casema.nl
Lid Arnoud Ophuijsen 06-19283324 arnoud.ophuijsen@rabobank.nl
Jeugdcoördinatoren
Jeugdcoördinator O19, O17 Herbert Lentink 06-29043510 aliceherbert@casema.nl
Jeugdcoördinator MO19 Pamela Rijnja 06-10800604 pamelarijnja23@gmail.com
Jeugdcoördinator O16, O15,O14, O13 Hans Post 06-53839763 postha@gmail.com
Jeugdcoördinator O10, O9, O8 Arnoud Ophuijsen 06-19283324 arnoud.ophuijsen@rabobank.nl
Jeugdcoördinator kabouters, O7 Vacant     
Leiders / teambegeleiding
Hoofdtrainer selectie Harold Valkenburg 06-12542754 haroldvalkenburg@hotmail.com
Assistent trainer selectie André Geurtsen 06-14308095 andregeurtsenag@gmail.com
Technisch manager Hees 1 Gert-Jan Timmer 06-19968515  -
Leider Hees 1 Yvonne Hartman 06-25398315 yvonnehartman@casema.nl
Leider Hees 1 Fred Voskuilen 06-10547038 f.voskuilen10@gmail.com
Grensrechter Hees 1 Arie Kamerbeek 035-6021973 3766bc36@hetnet.nl
Verzorger selectie Charles Roest 06-46539544 roest229@planet.nl
Leider Hees 2 André Geurtsen 06-14308095 andregeurtsenag@gmail.com
Leider Hees 2 Jesse Blankenstein 06-23024630 wout@stomerijprimeur.nl   
Leider Hees 3 Chris Uit den Bogaard 06-49706735 c.uitdenbogaard@kpnmail.nl
Leider MO19-1 Sander Rijnja 06-25051087 sanderrijnja@hotmail.com
Leider MO19-1 Leo Saas 06-37335113 saasleo@gmail.com
Leider O19-1 Hans Uit den Bogaard 06-23754471 jmudb1962@gmail.com
Leider O17-1 Jeffrey Dorrestijn 06-51669293 mwester@casema.nl
Leider O17-1 Rutger van Luijtelaar 06-24624059 rutgervanluijtelaar@gmail.com
Leider O16-1 Ewout Jansen 06-21181885 ewout.jansen@ziggo.nl
Leider O16-1 Herbert Lentink 06-29043510 aliceherbert@casema.nl
Leider O16-1 Desmond Eysbach 06-28061696 desmondeysbach@gmail.com
Leider O15-1 Remi van de Pol 06-38299789 remivdpol@hotmail.com
Leider O15-1 Hans Warmerdam 06-12090163 hans.warmerdam@rabobank.com
Leider O14-1 Peter Teunis 06-20994095 peterteunis@hotmail.nl
Leider O14-1 Jeroen Kroon 06-29550079 kareljeroen@gmail.com
Leider O13-1 Carlo Kroon 06-53468286 tckroon@hotmail.com
Leider O13-1 Peter Brehler 06-13043146 peter@brehler.info
Leidster O10-1 Joyce Tans 06-51518371 rtans@casema.nl
Leidster O10-1 Marloes van der Meer 06-53188828 vandermeermarloes@gmail.com
Leider O9-1 Arnoud Ophuijsen 06-19283324 arnoud.ophuijsen@rabobank.nl
Leider O9-1 Wouter Niezink 06-12675837 wouter.niezink@gmail.com
Leider O7-1 Johan Walen 035-6027213 walenjohan@gmail.com
Trainers
Hoofdtrainer selectie Harold Valkenburg 06-12542754 haroldvalkenburg@hotmail.com
Ass. trainer selectie / Hees 2 André Geurtsen 06-14308095 andregeurtsenag@gmail.com
Trainer lagere elftallen Chris Uit den Bogaard 06-49706735 c.uitdenbogaard@kpnmail.nl
Trainer lagere elftallen Hans Walen 035-6020763 hwalen@casema.nl
Trainer vrouwen 35+ Frits van de Pol 035-6029009 fvandpol@ziggo.nl
Trainer MO19-1 Chris Uit den Bogaard 06-49706735 c.uitdenbogaard@kpnmail.nl
Trainer O19-1 Hennie Verwoerd 06-40054343 verwoerd50@zonnet.nl
Trainer O17-1 Rutger van Luijtelaar 06-24624059 rutgervanluijtelaar@gmail.com
Trainer O16-1 / O15-1 Karel Rakke 06-43107733 kjprakke@gmail.com
Trainer O16-1 / O15-1 Ewout Jansen 06-21181885 ewout.jansen@ziggo.nl
Trainer O14-1 Justin Jansen 035-6025498 Justinbjansen99@gmail.com
Trainer O13-1 Michael Vonk    
Trainer O13-1 Jari de Bruin 06-13752924 jari.debruin009@gmail.com
Trainer O13-1 Rodney Bakker 035-6017918 Rodneybak@hotmail.com
Trainer O10 t/m kabouters Wiebe Vellema 035-6022378 wvellema@xs4all.nl
Trainer keepers O19 t/m O13 Henk Reddering 06-31750169 henk.reddering2@gmail.com
Trainer keepers O10 en O9 Roy van Veen 035-8885915 bmvveen@hotmail.com
Barcommissie      
Contactpersoon kantine Hans Uit den Bogaard 06-23754471 jmudb1962@gmail.com
Contactpersoon kantine Ellen van Emst 06-53642652 e_vanemst@hotmail.com
Coördinatie kleding / scheidsrechters
Coörd. kleding/scheidsrechters Richard van Agterveld 06-51552513 r.agterveld@ziggo.nl
Vertrouwenspersoon      
Vertrouwenspersoon Job van Oldenbeek 035-6409098 jvanoldenbeek@gmail.com
Club van 100
Voorzitter Jeroen Kroon 06-29550079 kareljeroen@gmail.com
Algemene zaken Ewout Jansen 06-21181885 ewoutjansen@planet.nl
Penningmeester Nico Voet 035-6017460 nbjvoet1944@kpnmail.nl
Commissie Lief en leed
Contactpersoon lief en leed Corry Looysen 035-6022741 cenclooysen@ziggo.nl
Sponsorcommissie
Lid Jeffrey Dorrestijn 06-51669293 mwester@casema.nl
Lid Carlo Kroon 06-53468286 tckroon@hotmail.com
Lid Olaf Kroon 06-13278370 olafsonja@hotmail.com
Lid Sander Rijnja 06-25051087 sanderrijnja@hotmail.com
Lid Joyce Tans 06-51518371 rtans@casema.nl
Activiteitencommissie
Lid Christel de Bruin 06-57159097 r.c.debruin@ziggo.nl
Lid Ellen van Emst 06-53642652 e_vanemst@hotmail.com
Lid Daniëlle van Ringelenstein 06-20541830 kareljeroen@gmail.com
Lid Natasja Saas 06-23729989 natasjasaas@hotmail.com
Websitebeheer
Beheerder website Marloes van der Meer 06-53188828 vandermeermarloes@gmail.com
Beheerder website Rolinka van Beek 06-10977327 r.n.reumer@gmail.com
Clubbladredactie
Redacteur Marloes van der Meer 06-53188828 vandermeermarloes@gmail.com
Redacteur Fons Hilhorst 035-6022213 fonshilhorst@hotmail.com
PR      
PR Petra Ophuijsen 06-31383216 petra_steigerwald@live.nl

Sponsors

Van Asch Infrastructuur [kopie]
Koenen Intern Transport B.V. [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Walet [kopie]
Glasadvies Ton de Groot [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Van der Meer b.v. [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Reto Internetburo [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl