V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Organisatie

vv Hees
Locatie Hees Verlengde Oude Utrechtseweg 2a, hoek Insingerstraat / Wieksloterweg
Kantine / Bestuurskamer 035-6012272 / 035-6030203
Emailadres algemeen info@vv-hees.nl
Secretariaat Rolinka Reumer, Kerkstraat 79, 3764 CS Soest,  secretariaat@vv-hees.nl
Ledenadministratie Yvonne Hartman, Jan Steenlaan 33, 3764 WP Soest, 06-25398315, ledenadministratie@vv-hees.nl
Bankrelatie NL79 RABO 0359 9160 66
Website www.vv-hees.nl
KNVB relatienummer BBCC58G (district West 1)
Hoofdbestuur
Voorzitter Ed Knies 06-10540016 voorzitter@vv-hees.nl
Vice-voorzitter Hans Uit den Bogaard 06-23754471 wedstrijdzakensenioren@vv-hees.nl
Secretaris Rolinka Reumer 06-10977327 secretariaat@vv-hees.nl
Penningmeester André van Arnhem 06-22541522 penningmeester@vv-hees.nl

Bestuurslid Technische- en wedstrijdzaken senioren

Sander Rijnja 06-25051087 technischezaken@vv-hees.nl
Bestuurslid Jeugdzaken Sander Rijnja 06-25051087 jeugdzaken@vv-hees.nl
Bestuurslid Algemeen- en sponsorzaken Jeffrey Dorrestijn 06-51669293 sponsorzaken@vv-hees.nl
Wedstrijdsecretariaat
Wedstrijdsecretaris Jeugd Fons Hilhorst 06-39731465 wedstrijdzakenjeugd@vv-hees.nl
Wedstrijdsecretaris Senioren Hans Uit den Bogaard 06-23754471 wedstrijdzakensenioren@vv-hees.nl
Ledenadministratie
Ledenadministrateur Yvonne Hartman 06-25398315 ledenadministratie@vv-hees.nl
Jeugdcommissie
Jeugdvoorzitter Sander Rijnja 06-25051087 jeugdzaken@vv-hees.nl
Secretaris  Marloes van der Meer 06-53188828 vandermeermarloes@gmail.com
Lid Suleyman Oztoprak 06-53345333 suleyman.oztoprak@kpnmail.nl
Lid Arnoud Ophuijsen 06-19283324 arnoud.ophuijsen@rabobank.nl
Lid Johan Walen 06-15630693 walenjohan@gmail.com
Jeugdcoördinatoren
Jeugdcoördinator JO19 Vacant Vacant Vacant
Jeugdcoördinator JO12, JO13 Suleyman Oztoprak 06-53345333 suleyman.oztoprak@kpnmail.nl
Jeugdcoördinator JO10-1, JO10-2, JO11 Johan Walen 06-15630693 walenjohan@gmail.com
Jeugdcoördinator JO9 Vacant Vacant Vacant
Kabouterscoördinator Vacant Vacant Vacant
Leiders / teambegeleiding
Hoofdtrainer selectie Henk van Asch 06-51243890 heinvaa@gmail.com
Assistent trainer selectie Timo Timmer 06-51409110 timmer@vdhengel.nl
Teammanager Yvonne Hartman 06-25398315 yvonnehartman@casema.nl
Materiaalman Fred Voskuilen 06-10547038 f.voskuilen10@gmail.com
Grensrechter Hees 1 Arie Kamerbeek 035-6021973 3766bc36@hetnet.nl
Verzorger selectie Pepijn Majoor 06-30741893 pmajoor@kpnmail.nl
Leider Hees 2 Ron de Bruin 06-22717738 r.c.debruin@ziggo.nl
Leider Hees 3 Chris Uit den Bogaard 06-49706735 c.uitdenbogaard@kpnmail.nl
Leider Dames 1 Danielle Kroon    
Leider JO19-1 Nico van de Veen 06-50612089 christi.nico@ziggo.nl
Leider JO19-1 Jan Willem Verwoerd 06-26898181 jjverwoerd@kpnmail.nl
Leider JO17-1 Sander Rijnja 06-25051087 jeugdzaken@vv-hees.nl
Leider JO17-1 Jeroen Kroon 06-29550079 kareljeroen@gmail.com
Leidster JO13-1 Joyce Tans 06-51518371 rtans@casema.nl
Leider JO13-1 Maarten van der Meer 06-27042169 maartenvandermeer8@gmail.com
Leider JO12-1 Arnoud Ophuijsen 06-19283324 arnoud.ophuijsen@rabobank.nl
Leider JO12-1 Wouter Niezink 06-12675837 wouter.niezink@gmail.com
Leider JO11-1 Olaf Kroon 06-13278370 olafsonja@hotmail.com
Leider JO11-1 Robert Doppenberg 06-51483766 r.doppenberg@hotmail.com
Leider JO10-1 Johan Walen 06-15630693 walenjohan@gmail.com
Leider JO10-2 Richard Bruins 06-22508851 richardbruins@hotmail.com
Leider JO9-1 Arno Bons 06-50747324 arnobons@hotmail.com
Leider JO9-1 Patrick Scholtes 06-18945538  
Trainers
Hoofdtrainer selectie Henk van Asch 06-51243890 heinvaa@gmail.com
Ass. trainer selectie Roel Roest 06-31778824  
Trainer Hees 2 Charel Roest 06-46539544 roest229@planet.nl
Ass. trainer Hees 2 Timo Timmer 06-51409110 timmer@vdhengel.nl
Trainer lagere elftallen Chris Uit den Bogaard 06-49706735 c.uitdenbogaard@kpnmail.nl
Heren 45+ Hans Walen 035-6020763 hwalen@casema.nl
Trainer vrouwen 35+ Roel Roest 06-31778824  
Trainer Dames 1 Chris Uit den Bogaard 06-49706735 c.uitdenbogaard@kpnmail.nl
Trainer O19-1 Jaap van der Veer    
Trainer O17-1 Ali Coban 06-38570481 ali.c61@hotmail.com
Trainer JO13-1 Huseyin Oztoprak    
Trainer JO12-1 Wiebe Vellema 035-6022378 wvellema@xs4all.nl
Trainer JO12-1 Arnoud Ophuijsen 06-19283324 arnoud.ophuijsen@rabobank.nl
Trainer JO11-1 & JO10-1 & JO10-2 & JO9-1 Wouter Smit 06-10367897 wouter@smit.atrweb.nl
Trainer JO11-1 & JO10-1 & JO10-2 & JO9-1 Wiebe Vellema 035-6022378 wvellema@xs4all.nl
Trainer Kabouters Wiebe Vellema 035-6022378 wvellema@xs4all.nl
Trainer keepers JO10-1 & JO10-2 & JO11-1 & JO12-1 Hennie Verwoerd    
Trainer keepers JO13-1 Vacant Vacant Vacant
Barcommissie
Contactpersoon kantine Hans Uit den Bogaard 06-23754471 wedstrijdzakensenioren@vv-hees.nl
Contactpersoon kantine Ellen van Emst 06-53642652 e_vanemst@hotmail.com
Coördinatie kleding
Coördinator kleding Jeffrey Dorrestijn 06-51669293 sponsorzaken@vv-hees.nl
Coördinator scheidsrechters Marloes van der Meer 06-53188828 vandermeermarloes@gmail.com
Vertrouwenspersoon
Vertrouwenspersoon (man) Job van Oldenbeek 06-43003383 jvanoldenbeek@gmail.com
Vertrouwenspersoon (vrouw) Pamela Rijnja 06-13496780 pamelarijnja23@gmail.com
Club van 100
Voorzitter Jeroen Kroon 06-29550079 kareljeroen@gmail.com
Algemene zaken Ewout Jansen 06-21181885 ewout.jansen@ziggo.nl
Penningmeester Nico Voet 035-6017460 nbjvoet1944@kpnmail.nl
Lid Bas van de Broek 06-24862847 yvonnehartman1972@gmail.com
Lid Peter Ruizendaal 06-21245356 peterenjorinde@kpnmail.nl
Commissie Lief en leed
Contactpersoon lief en leed Corry Looysen 035-6022741 cenclooysen@ziggo.nl
Sponsorcommissie
Lid Jeffrey Dorrestijn 06-51669293 sponsorzaken@vv-hees.nl
Lid Carlo Kroon 06-53468286 tckroon@hotmail.com
Lid Patrick Lamers 06-51806183 info@autobedrijflamers.nl
Lid Sander Rijnja 06-25051087 sanderrijnja@hotmail.com
Lid Joyce Tans 06-51518371 rtans@casema.nl
Activiteitencommissie
Lid Petra Ophuijsen 06-31383216 petra_steigerwald@live.nl
Lid Yvonne Hartman 06-25398315 ledenadministratie@vv-hees.nl
Lid Bart van Veen 06-23877469 bmvveen@hotmail.com
Lid Ed de Jager 06-51836575 eddejager@msn.com
Lid Sylvia Kamerbeek 06-52045387 s.kamerbeek@kpnplanet.nl
Websitebeheer
Beheerder website Rolinka Reumer 06-10977327 secretariaat@vv-hees.nl
Clubbladredactie
Redacteur Petra Ophuijsen 06-31383216 petra_steigerwald@live.nl

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Van Asch Infrastructuur [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Singel
Kuyer Sloopwerken
Covebo
Massop/Tans [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Houten Vloeren Paleis [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl