V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
trainingstijden kabouters t/m 012 - Maandag 5 december trainen de teams tot en met O12 i.v.m. de Sint niet. De laatste training van 2022 is op maandag 19 december. Eerste training van 2023 is op maandag 9 januari

Stichting vrienden van VV Hees een feit

18 mei 2019

Enige maanden geleden namen vijf HEZIANEN het intitiatief om een eventuele stichting op te gaan richten. Doel van deze stichting is om de vv HEES te helpen om een mooie en stabiele 3e klasse te blijven. Na enig inventariseren bleek dat het initiatief voldoende draagkracht had en is er verder doorgepakt waardoor de VRIENDEN VAN HEES een feit is. Denk je nu ook ik wil wel vrienden van HEES worden of wat houdt dit precies in neem dan contact op met één van de leden van de stichting en zij vertellen jullie graag meer hierover. 
Leden VVH: Wout Blankestijn, Peter Teunis, Jimmy Looysen, Jurre van der Graaf en Bas van den Broek.


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

't Vaarderhoogt [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Reijerse [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Marc Westerveld
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Broek en Bosch
Wiersma
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Hil-Trade
Covebo
Reto Internetburo [kopie]
TB Betonboring
Kuyer Sloopwerken
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl