V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Gewijzigde openingstijden kantine maand augustus -   In de maand augustus is de kantine, i.v.m. de vakantieperiode, op zaterdag geopend van 12:00 uur tot 18:00 uur Op zaterdag 13 augustus 2022 is de kantine gesloten.   Namens het kantineteam.

Darttoernooi 2019 - uitslag

05 januari 2019

Gisteren weer een super geslaagd darttoernooi gehad op onze mooie vereniging. Om 12:00 uur gingen we van start met 42 deelnemers welke gingen strijden om een plek bij de laatste 16. Uiteindelijk gingen de finale tussen Jeffrey Smoorenburg en Robert Sluis degene die het eerste 4 legs won mocht de veelbegeerde wisselbeker mee naar huis nemen. Beide heren gooide voortreffelijk en het was uiteindelijk Sluis die won. Sluis gefeliciteerd dik verdiend en super leuk dat jij wint iemand die al jaren mee doet aan het super geslaagde toernooi. Een ieder die zijn steentje heeft bijgedragen om deze mooie dag mogelijk te maken BEDANKT 👍
Uitslag: 
1. Robert Sluis 
2. Jeffrey Smoorenburg
3. Leroy Voskuilen
4. Pim Kranendonk


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Reto Internetburo [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Wiersma
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Covebo
Hil-Trade
GreenPrint Buildings
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Reijerse [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl