V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Darttoernooi 2019 - uitslag

05 januari 2019

Gisteren weer een super geslaagd darttoernooi gehad op onze mooie vereniging. Om 12:00 uur gingen we van start met 42 deelnemers welke gingen strijden om een plek bij de laatste 16. Uiteindelijk gingen de finale tussen Jeffrey Smoorenburg en Robert Sluis degene die het eerste 4 legs won mocht de veelbegeerde wisselbeker mee naar huis nemen. Beide heren gooide voortreffelijk en het was uiteindelijk Sluis die won. Sluis gefeliciteerd dik verdiend en super leuk dat jij wint iemand die al jaren mee doet aan het super geslaagde toernooi. Een ieder die zijn steentje heeft bijgedragen om deze mooie dag mogelijk te maken BEDANKT 👍
Uitslag: 
1. Robert Sluis 
2. Jeffrey Smoorenburg
3. Leroy Voskuilen
4. Pim Kranendonk


Nieuwsoverzicht

Sponsors

Massop/Tans [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Timmerbedrijf Tans
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Walet [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Houten Vloeren Paleis [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl