V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Prachtweekend op vv Hees

06 december 2018

Na een supergezellig Sintfeest op vv Hees met spelletjes, chocolademelk, cadeautjes, grappige Pieten en een lieve Sinterklaas was het tijd voor de Derby van het jaar. Sintvlaggetjes eruit en rood wit vlaggetjes erin. Ook deze dag was er een voor in de boeken. Het einde van het jaar nadert en de kantine is vandaag alweer in kerstsferen gebracht. Dank aan alle vrijwilligers die afgelopen week, soms al voor dag en dauw, weer klaarstonden om er met elkaar voor te zorgen dat we bij ons mooie clubbie weer kunnen genieten van leuke activiteiten, een gezellig praatje aan de bar, fijne trainingen en mooie wedstrijden.


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Van Asch Infrastructuur [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Hil-Trade
Timmerbedrijf Tans
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Covebo
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Reijerse [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
't Vaarderhoogt [kopie]
Singel
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
GreenPrint Buildings
Reto Internetburo [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl