V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Zaterdag 4 mei kantine - Zaterdag 4 mei zal ivm dodenherdenking de kantine om 19:00 uur gesloten zijn

Prachtweekend op vv Hees

06 december 2018

Na een supergezellig Sintfeest op vv Hees met spelletjes, chocolademelk, cadeautjes, grappige Pieten en een lieve Sinterklaas was het tijd voor de Derby van het jaar. Sintvlaggetjes eruit en rood wit vlaggetjes erin. Ook deze dag was er een voor in de boeken. Het einde van het jaar nadert en de kantine is vandaag alweer in kerstsferen gebracht. Dank aan alle vrijwilligers die afgelopen week, soms al voor dag en dauw, weer klaarstonden om er met elkaar voor te zorgen dat we bij ons mooie clubbie weer kunnen genieten van leuke activiteiten, een gezellig praatje aan de bar, fijne trainingen en mooie wedstrijden.


Nieuwsoverzicht

Sponsors

Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Kuyer Sloopwerken
't Vaarderhoogt [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Walet [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl