V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Kantine - A.s. zaterdag, 23 februari 2019,  zal kantine geopend zijn vanaf 12.00 uur. Dit i.vm. geen thuiswedstrijden.
Geen training i.v.m. de voorjaarsvakantie voor de 08 tot en met O11 - Start training maandag 4 maart

Feestdag met vriend(innet)jes: 30 mei!!

30 mei 2014

Op vrijdag 30 mei staat Hees in het teken van vriendjes en vriendinnetjes van onze jongere spelers. Een sportieve en vrolijke dag met een combinatie van voetbal en spektakel. Het spektakel wordt verzorgd door Kids & Co (initiatief van Covebo Uitzendbureau).

Afwisselend een wedstrijdje , tactiek-spelletjes of een circuit, en je uitleven in de pannakooi of op het springkussens. Alle kabouters tot en met D-spelers zijn welkom met 1 of 2 vriend(innet)jes. Trakteer je vrienden en vriendinnen op een spetterende dag en laat hen kennismaken met de velden van Hees. Deelname is gratis. Inschrijven is mogelijk met het inschrijfformulier hierop de website (uitprinten - evt. met knop rechtsboven in formulier - en invullen) of in de kantine. Ingevulde formulieren kunnen in de doos in de kantine ingeleverd worden. Meer details volgen nog.


Nieuwsoverzicht

Sponsors

Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Walet [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Kuyer Sloopwerken
Koenen Intern Transport B.V.
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl