V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Feestdag met vriend(innet)jes: 30 mei!!

30 mei 2014

Op vrijdag 30 mei staat Hees in het teken van vriendjes en vriendinnetjes van onze jongere spelers. Een sportieve en vrolijke dag met een combinatie van voetbal en spektakel. Het spektakel wordt verzorgd door Kids & Co (initiatief van Covebo Uitzendbureau).

Afwisselend een wedstrijdje , tactiek-spelletjes of een circuit, en je uitleven in de pannakooi of op het springkussens. Alle kabouters tot en met D-spelers zijn welkom met 1 of 2 vriend(innet)jes. Trakteer je vrienden en vriendinnen op een spetterende dag en laat hen kennismaken met de velden van Hees. Deelname is gratis. Inschrijven is mogelijk met het inschrijfformulier hierop de website (uitprinten - evt. met knop rechtsboven in formulier - en invullen) of in de kantine. Ingevulde formulieren kunnen in de doos in de kantine ingeleverd worden. Meer details volgen nog.


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Walet [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Timmerbedrijf Tans
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Massop/Tans [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
't Vaarderhoogt [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl