V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Sponsor Wiersma heftrucks&Magazijninrichting

19 september 2022

Dit jaar heeft HEES samen met haar sponsoren geïnvesteerd in nieuwe wedstrijdkleding. De club is overgestapt naar het bekende sportkledingmerk Stanno. Hierdoor, zijn bijna alle teams, in het nieuw gestoken. De sponsoren zijn afgelopen weken al bedankt en in het zonnetje gezet. 
Wij gaan de sponsoren één voor één uitlichten. We beginnen met de sponsor van de wedstrijdtenues van ons 2e elftal. 

SPONSOR UITGELICHT: WIERSMA HEFTRUCKS & MAGAZIJNINRICHTING 
Wiersma Heftrucks & Magazijninrichting, met vestigingen in Tiel en Soest, is dé expert op het gebied van intern transport en magazijninrichting. Zij hebben jarenlang ervaring in het merkonafhankelijk leveren en onderhouden van al uw interne transportmiddelen. Service, flexibiliteit en de klant ontzorgen zit ingebakken in het DNA van hun bedrijf.

Naast interne transportmiddelen hebben zij diverse producten en diensten die de veiligheid en ergonomie in het warehouse en magazijn vergroten. Denk hierbij aan onder andere LED-projectie (actieve veiligheid), Boplan aanrijbeveiliging en AGV-techniek. Maar ook voor het inrichten en aanpassen van uw magazijn op het gebied van stellingen kunnen zij u van dienst zijn. Zo hebben zij een eigen Autocad-tekenaar die het ontwerp voor u pasklaar en helder presenteert. Kortom; met een groot en breed merken- en dienstenpakket is Wiersma Heftrucks & Magazijninrichting de ultieme one-stop-shop op het gebied van intern transport en magazijninrichting.

Een greep uit hun pakket:
• Yale vorkheftrucks en magazijntrucks
• Mora zware elektrische heftrucks
• Meijer veeg/schrobmachines
• Logitrans ergonomische hulpmiddelen
• Boplan aanrijbeveiliging
• LED-projectie
• Stellingen en magazijninrichting
• Keuringen aan heftrucks en stellingen
• Merkonafhankelijke service
• Financiële dienstverlening zoals huur en lease
• Engineering op maat
• Opleidingen voor uw heftruck certificaat

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Kuyer Sloopwerken
Reto Internetburo [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Wiersma
Reijerse [kopie]
TB Betonboring
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Covebo
Broek en Bosch
Marc Westerveld
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Hil-Trade
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
't Vaarderhoogt [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl