V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Breng nu je stem uit op Hees⚽️

22 april 2021

Wij denken dat we de Club van het jaar kunnen worden door het unieke project wat we zijn aangegaan met de Gemeente Soest, Bouwbedrijf van den Hengel en al die vele vrijwilligers die afgelopen periode hebben geholpen met het realiseren van ons nieuwe clubhuis. Een uniek clubhuis, zonder gasaansluiting. De voetballers van Hees zijn een van de eersten die zich zonder gasverwarming douchen. Het gehele complex is BENG (Bijna Energieneutraal) dat onder meer bereikt wordt door zonnepanelen op het dak. Stemmen kan vanaf 19 april t/m 24 mei 2021. 

https://www.clubvanhetjaar.nl/

 

 

Nieuwsoverzicht

Sponsors

TB Betonboring
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Kuyer Sloopwerken
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Marc Westerveld
Wiersma
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Reijerse [kopie]
Hil-Trade
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Covebo
Broek en Bosch
Benzinestation en autoverhuur de Birkt

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl