V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

HeesJO-14 combi-elftal met VVZJO-14

18 oktober 2018

Bij de start van de competitie wisten we dat we een probleem hadden met de bezetting van onze JO-14. Tijdens de bekerwedstrijden was er nog hulp gekomen vanuit de Jo-15 maar dit was maar een tijdelijke oplossing. Gelukkig kregen wij contact met de jeugdvoorzitter van VVZ die ook in dezelfde leeftijdscategorie wat problemen had met het samenstellen van het team. Na kort overleg met de leiders en de bestuurders van de club zijn we tot een mooie samenwerking gekomen tussen beide verenigingen. Dit houdt in dat er een combinatie elftal is opgericht met de naam St. VVZ-Hees JO-14. Het team is nu gevuld met 8 spelers van Hees en 8 spelers van VVZ.  De najaarscompetitie spelen ze de thuiswedstrijden bij VVZ en de voorjaarscompetitie de thuiswedstrijden bij Hees. Ook de trainingen zijn verdeeld, op maandag bij VVZ en op donderdag bij ons onder leiding van Jesse Smulders. Ze hebben nu de eerste 3 wedstrijden samen gevoetbald en ze staan op de derde plaats. Wij als club zijn blij met deze samenwerking en wensen de spelers en leiders veel succes en voetbalplezier!

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Reto Internetburo [kopie]
Timmerbedrijf Tans
't Vaarderhoogt [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Covebo
Reijerse [kopie]
Hil-Trade
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
GreenPrint Buildings
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Singel
Kuyer Sloopwerken

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl