V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Hees1 morgen (24-8-19) niet thuis - speelt tegen HMS, maar uit bij SVM -
Wedstrijd van Hees 2 gaat 24-8-19 niet door! -
start training pupillen - woensdag 28 augustus starten de trainingen weer voor de kabouters en de O9 t/m O12

Looptraining nieuw onderdeel van de trainingen

15 januari 2014

Looptrainingen van start

Hees is haar looptrainingen voor de jeugd gaan professionaliseren. Onze vereniging heeft daarbij de hulp gekregen van de gedreven looptrainster van de atletiekvereniging, Henny Pot. Zij heeft met alle trainers en enkele voetballers uit de C1 de aftrap gegeven voor dit belangrijke trainingsonderdeel. Vanaf deze week gaan de jeugdtrainers in alle leeftijdscategorieën in de warming up aan de slag met de looptraining volgens de KNVB-richtlijnen, die ook bij professionals worden gebruikt. Naast de training op tactiek en techniek, is looptraining belangrijk voor een verbeteringen op het gebied van snelheid zonder bal, snel wenden en keren, kracht, core stability en conditie. Dat een looptrainster vanuit een andere tak van sport de voetbalvereniging heeft geholpen bij het herstructureren van dit trainingsonderdeel en ook nog even bij de voortgang betrokken blijft, is een prachtig voorbeeld van hoe sporters en sportverenigingen elkaar een helpende hand kunnen toesteken!

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Timmerbedrijf Tans
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
't Vaarderhoogt [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Walet [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Kuyer Sloopwerken

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl