V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Hees1 morgen (24-8-19) niet thuis - speelt tegen HMS, maar uit bij SVM -
Wedstrijd van Hees 2 gaat 24-8-19 niet door! -
start training pupillen - woensdag 28 augustus starten de trainingen weer voor de kabouters en de O9 t/m O12

Einduitslag Boni-actie

19 december 2013

Hees heeft het fijne bedrag van ruim €700 verdiend!

De Boni-actie met de sponsormunten is op 26 november geëindigd in de winkels. Op 12 december was Hees met alle ca. 200 deelnemende verenigingen uitgenodigd voor (wat toen bleek) een groots opgezette afsluitingsavond, met live muziek, een optreden van geluidskunstenaar Niek Boes en van Sharon (weten jullie wel, van de Voice?)! Het doel van de avond betrof de bekendmaking van de bedragen die de verenigingen, via ingewikkelde verrekensystemen, hadden gewonnen.

Hees (in de persoon van Hans Post en Charlotte van der Veen) heeft het fijne bedrag van ruim €700 mee naar huis mogen nemen, echt heel mooi. We gaan eens rustig bedenken aan welke trainingsattributen we het geld gaan besteden.

Dank aan alle leden die hun boodschappen bij de Boni hebben gedaan, aan de kinderen en ouders die op hun zaterdagmiddag bij de Boni hun best hebben gedaan voor Hees en dank aan Boni voor het warme hart voor de sportende jeugd!

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Koenen Intern Transport B.V.
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Walet [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Benzinestation en autoverhuur de Birkt

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl