V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
wijziging emailadressen - Beste allen, Let op: emailadressen zijn aangepast van vv Hees, streepje is eruit bij de dubbele benaming. bv. wedstrijdzaken-senioren@vv-hees.nl is geworden wedstrijdzakensenioren@vv-hees.nl

Vertrek hoofdtrainer Fillie Kraak

20 januari 2016

In de afgelopen periode hebben Fillie Kraak en ondergetekende een aantal malen overleg gehad. Tijdens deze gesprekken zijn we gezamenlijk tot de conclusie gekomen dat het goed is om de samenwerking per direct te beëindigen. Dit besluit is in overleg en met volledige instemming van beide partijen genomen. Het is goed dat we na een samenwerking van ruim 3,5 jaar op deze wijze uit elkaar kunnen gaan.

Het formele afscheid zal nog komen, maar wij wensen Fillie alvast veel succes in zijn verdere trainersloopbaan.  Het bestuur heeft Jurre van de Graaf gevraagd te komen met een voorstel waarin duidelijk wordt wie de rest van het seizoen leiding en training gaat geven aan het eerste elftal. Het streven is om dit voor de eerstvolgende competitiewedstrijd inzichtelijk te hebben. Zodra het bestuur hierover een besluit heeft genomen, zal dat bekend worden gemaakt.  

Met een groet, Ed Knies, Voorzitter vv Hees

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Reto Internetburo [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Walet [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Massop/Tans [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Koenen Intern Transport B.V. [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl