V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Valkenburg nieuwe trainer van selectie

08 januari 2016

Hees heeft in de eerste week van januari een contract gesloten met een nieuwe trainer: Harold Valkenburg. Valkenburg volgt na dit seizoen Fillie Kraak op, die dan vier jaar bij onze voetbalclub heeft gediend. In eerste instantie gaat het om een aanstelling voor een jaar. Harold Valkenburg kan bogen op een ruime ervaring: het laatste jaar trainde deze oud-speler van de Valleivogels de B-selectie van Sparta Nijkerk 2. In de drie seizoenen daarvoor was hij hoofdtrainer van Veluwse Boys in Garderen en eerder was hij werkzaam als trainer en jeugdtrainer bij De Valleivogels, Blauw Geel ’55 en FC Utrecht. Harold is een jonge, ambitieuze trainer die ontwikkeling- en resultaatgericht is, maar zich ook graag bevindt tussen de clubleden. Hij wil op veel gebieden deel uitmaken van de club.
Hees gaat met haar nieuwe trainer vol vertrouwen een nieuwe fase in. Een fase waarin de ambitie richting promoveren en spelen in de 3de klasse op termijn wordt uitgesproken en waarin jonge talenten echt een kans krijgen.

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
TB Betonboring
't Vaarderhoogt [kopie]
Marc Westerveld
Wiersma
Broek en Bosch
Hil-Trade
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Reijerse [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Covebo

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl