V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Hees1 morgen (24-8-19) niet thuis - speelt tegen HMS, maar uit bij SVM -
Wedstrijd van Hees 2 gaat 24-8-19 niet door! -
start training pupillen - woensdag 28 augustus starten de trainingen weer voor de kabouters en de O9 t/m O12

Trainer Harold Valkenburg per direct aan de slag

31 januari 2016

Na het vertrek van Fillie Kraak is het bestuur van vv Hees op zoek gegaan naar een passende oplossing. In de tussentijd heeft Gert-Jan Timmer de taken rondom de selectie waargenomen. Ook heeft Gert-Jan zich samen met Jurre van de Graaf beziggehouden met het vinden van de oplossing. Zij hebben gevraagd of onze nieuwe trainer Harold Valkenburg per direct kon en wilde instappen. Wij zijn blij u te kunnen melden dat hij hier ‘ja’ op heeft gezegd. Harold heeft inmiddels de eerste training verzorgd. Graag bedanken wij Gert-Jan en Jurre voor hun inspanningen en de voorgaande periode. Voornamelijk dankzij deze twee heren is het proces goed en voorspoedig verlopen.

Met ons allen gaan we ervoor zorgen dat Harold zich snel thuis voelt binnen onze club. Een niet al te grote opgave volgens ons. Wij wensen Harold, zijn team en de selectie een mooie en succesvolle samenwerking toe.

Namens het bestuur van VV Hees,
Ed Knies
Voorzitter

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Walet [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl