V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Zaterdag 4 mei kantine - Zaterdag 4 mei zal ivm dodenherdenking de kantine om 19:00 uur gesloten zijn

Verslag wedstrijd vrouwen 35+ / 9 september

09 september 2016

Loon naar werken

Wie dacht dat bij onze dames na het afgelopen seizoen (waarin ondanks een stijgende lijn in de resultaten en de uitvoering van het edele voetbalspel er alleen maar wedstrijden werden verloren) de hoofdjes zouden gaan hangen, de moed in de (voetbal)schoenen zou zakken en de motivatie tot onder het vriespunt zou gaan dalen en uiteindelijk tot opgeven zou leiden; wie dát dacht... die zat er geheel naast! Want terwijl 'de mannen' schuilden voor de Nederlandse zomer, gingen de dames vrijwel de gehele vakantie door met trainen; trimbanen, Soesterduinen en partijen tegen jongere collega''s; overal werd verhit gewerkt aan conditie, spel en spelinzicht.

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Houten Vloeren Paleis [kopie]
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Walet [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Massop/Tans [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Kuyer Sloopwerken

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl