V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Hees verlengt contract met trainer Harold Valkenburg

29 november 2016

Op donderdag 24 november j.l. heeft het hoofdbestuur van vv Hees aan trainer Harold Valkenburg laten weten dat zij het contract met hem graag wil verlengen. Ook Harold heeft verklaard graag door te willen gaan bij vv Hees, dus is de verwachting dat de contractbespreking voorspoedig zal verlopen. Het streven van beide partijen is om de vernieuwde verbintenis ruim voor de winterstop op orde te hebben.

Hees is blij dat Harold ook volgend seizoen leiding zal geven aan het eerste elftal. Hij is een trainer die zowel het team als het individu beter laat voetballen, mede door een geweldige voorbereiding van de trainingen en wedstrijden. En hij durft jong talent een kans te geven.

Het eerste elftal draait op dit moment bovenin mee en heeft alle mogelijkheden om het seizoen succesvol af te sluiten.

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Reto Internetburo [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Wiersma
Kuyer Sloopwerken
Reijerse [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Hil-Trade
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Covebo
't Vaarderhoogt [kopie]
GreenPrint Buildings

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl