V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Grote clubactie 2017

31 oktober 2017

De Grote Clubactie! De boekjes met loten zijn aan de jeugdleden uitgereikt. Het zijn de jeugdleden die de actie ieder jaar weer tot een succes maken! Als het goed is zijn alle boekjes weer ingeleverd bij Marieke Schimmel en kan de rekening opgemaakt worden. Wat zal er dit jaar weer voor een mooi bedrag door jullie voor de club opgehaald zijn.
Op woensdag 13 december 2017 verricht notaris J.A.H.G. van Tuijl de trekking van de Grote Clubactie 2017. De trekkingsuitslag wordt donderdag 14 december 2017 gepubliceerd op de website van de grote clubactie.

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Timmerbedrijf Tans
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Walet [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Massop/Tans [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl