V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
trainingstijden kabouters t/m 012 - Maandag 5 december trainen de teams tot en met O12 i.v.m. de Sint niet. De laatste training van 2022 is op maandag 19 december. Eerste training van 2023 is op maandag 9 januari

Hees 3 krijgt nieuwe tassen

07 februari 2017

Na een enerverende wedstrijd bij Roda ‘46 in Leusden werd er een balletje opgegooid bij Peter van den Hoek.Of hij het misschien leuk zou vinden ons te sponsoren.  Wilde ideeën werden geopperd, van complete tenues, trainingspakken, inloopshirts, tassen en jassen tot 1 van deze dingen.

Peter van den Hoek, altijd in voor zoiets wilde hier wel over meedenken.
Na een goed gesprek en wat over en weer gebabbel was de kogel door de kerk. Nieuwe tassen voor dit sterrenelftal van Hees zodat bij aankomst bij een uit club er toch enige uitstraling is. Afspraak was natuurlijk wel dat de tassen uitsluitend voor trainingen en wedstrijden gebruikt zouden worden en niet voor andere doeleinden. Hierin konden de spelers zich natuurlijk volkomen vinden.

Zaterdag 4 februari was het eindelijk zover. De tassen konden worden uitgereikt en Peter van den Hoek van “van den Hoek Installatietechniek” kon even in het zonnetje gezet worden!

Peter van den Hoek namens alle spelers van Hees 3 heel hartelijk bedankt voor deze genereuze geste!

 


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Covebo
Kuyer Sloopwerken
Broek en Bosch
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Reijerse [kopie]
TB Betonboring
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Wiersma
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Hil-Trade
Marc Westerveld
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl