V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

eerste wedstrijd JO7-1

01 november 2017

Woensdag 1 november heeft de JO7-1 zijn eerste wedstrijd thuis gespeeld tegen TOV. Vol trots kwamen Luca, Wessel, Sem, Pepijn en Lars de kabouterbak in lopen met hun, voor sommige nog net iets te grote, heestenue. Vol trots stonden de mama's, papa's opa's en/of oma's langs de lijn om te genieten van dit mooie potje voetbal. Met als eindstand 10-5 voor Hees kregen de jongens dan ook een welverdiend applaus. Na afloop natuurlijk nog penalty schieten, douchen en gezellig samen een patatje eten. Ga zo door mannen!


Nieuwsoverzicht

Sponsors

Timmerbedrijf Tans
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Massop/Tans [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Tegelzettersbedrijf Westra VOF [kopie]
Walet [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl