V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Jeugdkamp Dag 2: zon, water en héél veel voetbal

23 mei 2026

Het is vandaag nóg warmer dan gisteren. Daarom was de opdracht aan alle begeleiders vanaf de ochtend duidelijk: hydrateren, smeren… en natuurlijk genieten 😉
Oja, en tussendoor ook nog even opruimen, ranja schenken, kinderen tellen, spellen begeleiden en duizend andere dingen regelen. Kortom: genoeg te doen vandaag.

Zoals ieder kamp eindigde ook vrijdagavond pas héél laat. Energie tekort? Absoluut niet. Van jong tot oud zagen we tot diep in de nacht nog witte bekkies overal rondrennen. Er werd geklommen, gevoetbald, gespeeld en natuurlijk flink gesnoept.

Uiteindelijk werd iedereen toch echt richting luchtbed gestuurd en werd het eindelijk een beetje 'stil' op het Hees-terrein.

Een enkeling koos er toch voor om thuis te slapen, helemaal prima natuurlijk, maar gelukkig bleef vrijwel iedereen lekker op kamp slapen.
Ok de leiders konden eindelijk even neerploffen op een stoel. En zoals altijd wordt het dan op z’n Heziaans gewoon nog even gezellig.

Met 2 keer knipperen was het alweer ochtend 😅
Met trommels, toeters en een hoop enthousiasme werden de kinderen gewekt. Dat werd uiteraard door iedereen enorm gewaardeerd… not. De thuisslapers meldden zich ondertussen ook weer fris op het terrein en na het ontbijt kon dag 2 echt beginnen.

We trapten de ochtend af met de tweede voorronde van de penaltybokaal. De strijd werd steeds serieuzer, want de plekken 1, 2 en 3 om mee te doen in de finale moesten natuurlijk bekend worden. Soms waren shoot-outs nodig om een winnaar aan te wijzen en dat leverde behoorlijk wat spanning op langs de lijn.

Daarna gingen de teams door met voetbalwedstrijden tegen elkaar. Op zes velden tegelijk werd volop gestreden om de punten. Natuurlijk werden er tussendoor veel drinkpauzes gehouden, werd er volop gesmeerd en gingen de ijsjes er vandaag ook héél goed in 🍦☀️

En toen was het tijd voor lunch.

Het leek wel alsof niemand de afgelopen week gegeten had 😄
Broodjes worst, hamburgers en knakworsten verdwenen in recordtempo uit de bakken. Binnen no-time stonden sommige kinderen alweer voor een tweede ronde.

Na de lunch gingen we verder met de voetbalspellen in het water. En serieus: wat een succes was dat. Balkgevechten boven het zwembad, tobbedansen, stormbanen, panna’s en voetvolley, overal zagen we kinderen fanatiek meedoen. Ondanks de warmte lijkt er van vermoeidheid totaal geen sprake.

Er wordt gelachen, gesprongen, gevallen, natgespoten en vooral enorm veel plezier gemaakt. Precies zoals een kampdag eruit hoort te zien.

Later vandaag staat ook nog de grote finale van de penaltybokaal op het programma én hebben we nog een paar hele gave onderdelen in petto.

Wordt vervolgd! ⚽☀️💦


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Broek en Bosch
Marc Westerveld
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Riooltechniek Soest
't Vaarderhoogt [kopie]
Leertouwer
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Covebo
Reto Internetburo [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Hagro verwarming
Van den Hoed Lastechniek
TB Betonboring
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Reijerse [kopie]
Kuyer Sloopwerken

Media


Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl