V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Ibrahim Chidar plakt er nog een jaartje aan vast!

25 juni 2024

Alleskunner Ibi laat zich niet gek maken en plakt er nog een jaartje aan vast!


Toen we Ibrahim Chidar voor het eerst zagen was het even afwachten wat er van moesten denken. Klein van postuur en niet geheel op de voorgrond. Ibi speelt graag in de voorhoede en moest andere spelers in eerste instantie voor zich dulden. Toen er een plekje vrijkwam in de basis greep hij deze met beide handen aan. Niet zijn gewenste positie maar rechts of links achterin. Maarrrrr. Wat een genot was het om hem wekelijks te zien spelen. Vol overgave elke wedstrijd erin gaan en nooit klagen. Voorbeeldige mentaliteit en nooit te beroerd om de vuile meters te maken. Als je met Ibi in gesprek gaat blijkt hij ook een leuk spontaan ventje te zijn die zich niet gek laat maken. Een beetje de Dirk Kuit met Marokkaanse roots kunnen we wel stellen.

Ibi was lang aan het nadenken wat zijn vervolgstap zou zijn qua voetbal. Hij is nog jong en heeft veel potentie. Na een goed gesprek met een tweetal Hezianen heeft Ibi de keus gemaakt om nog een jaartje bij Hees te ballen en daar zijn we uitermate blij mee.

Ibi je bent een topper. Volg je hart en we gaan er volgend seizoen een fantastisch jaar van maken! ❤️🤍

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

't Vaarderhoogt [kopie]
Reijerse [kopie]
Wiersma
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Covebo
Marc Westerveld
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Broek en Bosch
Hil-Trade
Kuyer Sloopwerken
TB Betonboring
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl