V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Fons Hilhorst Graspollen toernooi was een groot succes!

10 juni 2024

Het Fons Hilhorst Graspollen Toernooi 2024 was een groot succes!

Zaterdagochtend arriveerden de teams langzaam op het terrein voor het Fons Hilhorst Graspollen Toernooi 2024. Het was een prachtige start van een dag vol sport en gezelligheid. Rood Wit stal de show met een spectaculaire entree in een omgebouwde RCV-wagen.

De passie en inzet van de spelers was meteen zichtbaar en hoorbaar. De teams gaven alles tijdens de eerste wedstrijden. Na de eerste wedstrijden kon de verleiding van de bar echter niet langer worden weerstaan door velen. Uiteindelijk bleek SO Soest 3 de sterkste van de dag, gefeliciteerd met de overwinning!

We zijn bijzonder dankbaar dat Elske en haar zonen Holger en Jorden namens Fons de prijsuitreiking aan de teams wilden verzorgen. We hopen dat ook jullie terugkijken op een mooie dag vol sportiviteit en plezier.

De foodtrucks trokken de hele dag door veel bezoekers en zoals altijd sloten we het toernooi af met een knalfeest met DJ Eric C. Jong en oud vierden feest en dansten erop los.

We kijken terug op een fantastische dag. Voor velen misschien ‘gewoon’ een toernooi; voor ons een eerste keer zonder Fons, maar met vernieuwingen, oude herinneringen, veel gelach, diepgaande gesprekken, langdurige vriendschappen en ouderwetse gezelligheid. Dit is Hees.

Tot volgend jaar!


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Wiersma
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Reijerse [kopie]
Marc Westerveld
TB Betonboring
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Broek en Bosch
Hil-Trade
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Covebo

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl