V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Dion Looysen terug van weggeweest

04 juni 2024

Dion Looysen is terug van weggeweest en gaat voor rol als aanvalsleider!


Hij is één van de knapste boys van Soest en met zijn goud-gele lokken laat hij menig hart sneller kloppen. Ja we hebben het natuurlijk over Dion Looysen. Door een kruisband blessure heeft hij lange tijd langs de kant gestaan. Maar er scheen zon achter de wolken en Dion heeft in de laatste fase van het seizoen weer minuten kunnen maken in de Heziaanse hoofdmacht. En hij is het scoren nog niet verleerd. Met een aantal fraaie doelpunten liet hij zien weer helemaal op de weg terug te zijn.

In het nieuwe seizoen kan het dan ook niet anders dat hij de absolute nummer 1 wordt in de punt van de aanval. Goudlokje gaat de trouwe Hees supporters laten juichen en genieten van zijn voetbalkwaliteiten en grote glimlach!

Dion heel veel succes aankomend seizoen en we vinden je een topper! ❤️🤍

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Wiersma
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Kuyer Sloopwerken
TB Betonboring
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Broek en Bosch
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Hil-Trade
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Covebo
Marc Westerveld
Reijerse [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl