V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Beleid teamindelingen jeugd

24 maart 2024

Beste ouders,

We zijn als vv Hees steeds vaker in de gelukkige omstandigheid dat we in staat zijn om twee elftallen in een leeftijdscategorie te kunnen samenstellen. Dit zorgt er ook voor dat er keuzes moeten worden gemaakt hoe om te gaan met het indelen van deze teams.

In overleg met de voetbalschool en in lijn met het advies vanuit de KNVB hebben wij dan ook een beleid opgesteld voor het indelen van de teams per volgend seizoen. Uitgangspunt van dit beleid is dat kinderen zoveel mogelijk met kinderen van een gelijkwaardig niveau samen spelen omdat dit zorgt voor een zo optimaal mogelijke ontwikkeling van ieder kind.

Via deze link vinden jullie meer informatie over het beleid.

Zoals gebruikelijk wordt de voorlopige teamindeling eind mei / begin juni bekend gemaakt maar het leek ons goed jullie nu al wel op de hoogte te brengen van het beleid dat is opgesteld. Mocht je verdere vragen hebben op dit moment, aarzel dan niet om contact op te nemen met het jeugdbestuur.

Groet,

Jeugdbestuur vv Hees
 

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Reijerse [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Wiersma
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Covebo
Reto Internetburo [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Hil-Trade
Kuyer Sloopwerken
Broek en Bosch
Marc Westerveld
TB Betonboring

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl