V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

IN MEMORIAM UGUR BALÇI 03-09-1991 – 07-11-2023

09 november 2023

IN MEMORIAM UGUR BALÇI
03-09-1991 – 07-11-2023

Afgelopen dinsdagavond 7 november 2023, overleed ons zeer gewaardeerde lid van ons 3 e elftal Ugur Balçi op de veel te vroege leeftijd van 32 jaar.Ugur laat bij ons een grote leegte achter. Hij was een echte Heziaan.Ugur begon bij Hees in de toenmalige E-pupillen, wat nu ongeveer de JO-08 zou zijn. Hij genoot van het voetbalspelletje en was in elk elftal graag gezien persoon.We zullen zijn persoonlijkheid en daarnaast zijn gezelligheid en humor enorm gaan missen. Naast zijn drukke werkzaamheden als zelfstandige, was Ugur een familie man.Hij laat een vrouw en 2 jonge kinderen achter.Woensdag 8 november 2023 hebben wij afscheid genomen van Ugur bij de FatihMoskee aan de Koningsweg in Soest.Aansluitend is hij vervoerd naar Schiphol, waar hij samen met familie is overgevlogen naar Turkije. Ugur zal op donderdag 9 november 2023 begraven worden in zijn geboortedorp.Onze gedachten gaan uit naar zijn naasten, vrouw, kinderen, ouders, broer Ayhan en zus Melda. Woorden kunnen het intense verdriet niet uitdrukken wat iedereen moet meemaken.We wensen iedereen heel veel sterkte met dit enorme verlies.

Namens het bestuur
Vicevoorzitter
Hans Uit den Bogaard

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Reijerse [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Hil-Trade
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Covebo
TB Betonboring
Kuyer Sloopwerken
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Broek en Bosch
't Vaarderhoogt [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Wiersma
Marc Westerveld

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl