V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Hees 1 afsluiting einde seizoen

16 juni 2023

Einde van het seizoen dat betekent goed afsluiten met elkaar en afscheid nemen van sommige spelers. Gisterenavond kwam de A-selectie voor de laatste keer bij elkaar en werd er gezellig gebarbecued.  Na de BBQ sprak voorzitter Ed Knies de groep toe. Hij gaf aan trots te zijn als voorzitter op het 1e elftal. Door de goede prestaties in zowel de competitie- als bekerwedstrijden hebben we met elkaar een fantastisch seizoen gedraaid. Afscheid werd genomen van Marciano van Leijenhorst (vertrekt naar DVS ‘33, Wouter de Zoete (stopt), Henk Reddering (stopt) en Hessel de Goeij (stopt). De voorzitter sprak deze mannen toe en bedankte ze voor hun inzet. Daarna nam Hessel voor de laatste keer zijn rol als aanvoerder op zich en bedankte namens de groep de begeleiding. Er werd afgesloten met een super leuke quiz in elkaar gezet door Henk waar uiteindelijk de middenvelders wonnen. ❤️🤍


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

TB Betonboring
Broek en Bosch
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Reijerse [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Reto Internetburo [kopie]
Hil-Trade
Marc Westerveld
Wiersma
Covebo
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl