V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Nieuw lid Jeugdcommissie

16 mei 2023

Even voorstellen:

Ongeveer 19 jaar ben ik bekend met en bij vv Hees. Eerst als vriendin en inmiddels als moeder van 2 voetballende boys (Kabouters en JO-08).

Sinds een jaar ben ik lid van de activiteitencommissie en proberen we leuke dingen te organiseren voor de jeugd, senioren én alle overige Hees-betrokkenen. Want naast sportiviteit staan plezier en gezelligheid hoog in het vaandel.Daarnaast kan je me achter de bar vinden tijdens activiteiten of drukke evenementen en draag ik online mijn steentje bij door het scherm in de kantine te updaten en help ik met de website. 

Vorige maand heb ik intrede gedaan in de Jeugdcommissie vanuit een coördinerende rol voor de kleinste pupillen (kabouters en JO-08), welke ik vanaf aankomend voetbalseizoen ga overnemen van Gaby. Zij blijft aanspreekpunt voor de pupillen (JO-09 t/m JO-11).Ook met een groeiend aantal jeugdleden willen we bereikbaar en aanspreekbaar blijven om de club sportief, gezellig, vertrouwd en veilig te houden.
Ik kijk er naar uit om bij te dragen aan een fijne en ambitieuze toekomst van onze jeugdspelers.

Groetjes Linda

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Hil-Trade
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
TB Betonboring
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Marc Westerveld
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Reijerse [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Broek en Bosch
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Covebo
Wiersma

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl