V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Voetbalquiz Hees club van 100

13 mei 2023

Na een pauze van bijna 4 jaar werd dan eindelijk weer de bekende Club van Honderd voetbalquiz gespeeld. In een gezellig volle kantine streden 12 teams om de prijzen maar bovenal om te tonen wie de meeste voetbalkennis heeft. Na drie vragenrondes werden de punten geteld en werd duidelijk welk team zich de nieuwe winnaars van de ‘Drs. E-vijfje’ wisselbokaal mocht noemen. Deze keer was er weinig twijfel want met een ruime marge toonden Jurre en Niels over de meeste kennis te beschikken. Apetrots namen zijn de beker, prijzen en complimenten in ontvangst. Op naar een volgende editie!

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Van Asch Infrastructuur [kopie]
TB Betonboring
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Wiersma
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Hil-Trade
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Marc Westerveld
Reijerse [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Covebo
Broek en Bosch

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl