V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Samenwerking vv Hees en De Voetbalschool

12 mei 2023

We zijn trots om te melden dat wij vanaf volgend seizoen voor de jeugdafdeling een samenwerking aangaan met De Voetbalschool. Hees maakt de afgelopen seizoenen een mooie ontwikkeling door. Het aantal jeugdleden groeit, er is een fantastisch nieuw complex gerealiseerd en het eerste elftal speelt op een goed niveau. Nu is het tijd voor de volgende stap; het verder ontwikkelen van onze jeugdopleiding. Hiervoor gaan we samenwerken met De Voetbalschool Amersfoort e.o. Eigenaar van De Voetbalschool is Dennis Been, oud speler van vv Hees 1 en huidig hoofdtrainer van ASC Nieuwland. 

De Voetbalschool Amersfoort e.o. bestaat sinds 2013. In de regio werken zij samen met vele clubs, waaronder ASC Nieuwland, CJVV, SDV Barneveld en SC Hoevelaken. Bij deze clubs geeft De Voetbalschool technische ondersteuning op en buiten het veld.

De opdracht van Dennis Been en zijn voetbalschool zal zijn om meer structuur aan te brengen in de jeugdopleiding van vv Hees. Daarnaast zal hij zorgen voor begeleiding en ondersteuning van de jeugdtrainers.

De plannen voor het nieuwe seizoen zullen bij aanvang van het nieuwe seizoen uitgebreid gepresenteerd worden aan de ouders en jeugdspeler/speelsters van vv Hees.

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Reijerse [kopie]
Marc Westerveld
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Reto Internetburo [kopie]
Hil-Trade
Broek en Bosch
TB Betonboring
Covebo
Wiersma

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl