V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Kleutervoetbaltoernooi bij Hees

10 mei 2023

Op deze bijzondere verjaardag van de voetbalvereniging Hees was daar weer het jaarlijkse kleutervoetbaltoernooi.

220 kinderen, 30 teams, ouders, opa’s, oma’s broertjes, zusjes, docenten genieten ondanks de regen van een leuk potje voetbal en het plezier spat er bij de kleuters vanaf. Ondanks wat spettertjes regen en een klein buitje viel het weer zeker niet tegen. Geen toernooi zonder vrijwilligers. Van organisatie vooraf tot aan de scheidsrechters. Niet alleen stagiaires van trainer Wiebe, maar ook onze eigen jeugdspelers. Verder nog de administratie om alle standen in te voeren, een omroeper en natuurlijk het vertrouwde bar- en keukenpersoneel voor de versnaperingen. Na afloop van de wedstrijden was er voor elke deelnemende school een beker en voor elke speler nog een medaille.


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Broek en Bosch
Reto Internetburo [kopie]
Covebo
Reijerse [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Marc Westerveld
Hil-Trade
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Wiersma
TB Betonboring
't Vaarderhoogt [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl