V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Hees 1 - Hercules

01 april 2023

Hees wint uiteindelijk overtuigend van Hercules met 5-2. De eerste helft was werd nog gelijkwaardig afgesloten tegen de satellietclub van FC Utrecht. De ruststand was een terechte 2-2 waarbij Leroy Voskuilen en topscorer Ali Coban voor Hees doeltreffend waren. De tweede helft was eenrichtingsverkeer richting het doel van Hercules. Het inbrengen van Miquel van Ginkel zorgde voor meer creativiteit en diepgang in de voorste linie. Dit resulteerde in 2 knappe goals van de je jonge playboy van Hees. Een eigen goal zorgde voor een 5-2 eindstand. Verder gaan nog de complimenten uit naar een goede scheidsrechter, Arno Wateler die veel passie heeft voor het spelletje en de wedstrijd perfect aanvoelde!!  We gaan ons opmaken voor de altijd gezellige derby tegen TOV over 2 weken! Dus we hopen dat Dave Laseur en zijn team er een beetje op rekent!! Fijn weekend!!

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Marc Westerveld
Houten Vloeren Paleis [kopie]
TB Betonboring
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Kuyer Sloopwerken
't Vaarderhoogt [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Broek en Bosch
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Covebo
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Wiersma
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Reijerse [kopie]
Hil-Trade

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl