V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Hees 1- Altius

13 februari 2023

Hees neemt revanche op vorige week. De wedstrijd tegen Altius, de nummer 12 was een kopie van de wedstrijd tegen Zeist. Hees heeft het betere spel en de grootste kansen op de voorsprong. Helaas was 2 keer het aluminium en de fanatieke vlaggenist een sta in de weg van een verdiende 1-0. Tegen de verhouding in maakte Altius door de gevaarlijkste speler, Nick Neerings de 0-1. Na de rust kwam Hees nog dominanter in de wedstrijd en was het eenrichtingsverkeer richting het doel van Altius. Hees boog de achterstand binnen 10 minuten om naar een 2-1 voorsprong. Prachtige doelpunten van Annas Ghaddari en Ali Coban zorgde voor een goed gevoel bij de Heziaanse supportsschare. De ruim 350 toeschouwers konden genieten van een Heziaans slotoffensief. Ali Coban maakte op wonderschone wijze de 3-1. Dat het uiteindelijk bij deze stand bleef was meer geluk dan wijsheid voor de Hilversumse equipe.  Volgende week gaan we vol gas voor de 3 punten!! Dus Ferry Marks hopelijk ben je een beetje scherp!
Man of the match vandaag: Wouter de Zoete

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Marc Westerveld
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Reto Internetburo [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Hil-Trade
Broek en Bosch
TB Betonboring
Wiersma
Covebo
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Reijerse [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Van Asch Infrastructuur [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl