V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
trainingstijden kabouters t/m 012 - Maandag 5 december trainen de teams tot en met O12 i.v.m. de Sint niet. De laatste training van 2022 is op maandag 19 december. Eerste training van 2023 is op maandag 9 januari

Schoolvoetbaltoernooi groep 6, 2022

12 oktober 2022

Op woensdag 28 september zou eigenlijk het schoolvoetbal toernooi van groep 6 op HEES worden gehouden.  Echter waren de weergoden onze deze dag niet goed gezind en werd het toernooi afgelast wegens de vele regenval. Vanmiddag was het dan eindelijk wel de beurt aan groep 6 om het toernooi als nog te spelen op ons prachtige complex. Ruim 180 kinderen gingen strijden om als winnaar uit de bus te komen.

Winnaars: 🥇🥇🥇

Poule A: Da Costa school 1 
Poule B: Montessori school 1 
Poule C: De Achtbaan 1  
Poule D: 1e van der Huchtschool (Paulus Potterlaan) 
Poule E: Insingerschool 2 

Al met al weer een zeer geslaagd Schoolvoetbal toernooi dankzij de strakke programmering en de tomeloze inzet van Gaby Willemstijn en Arnoud Ophuijsen. Dank aan iedereen die verder zijn steentje heeft bijgedragen vandaag om er weer een fantastische middag van te maken. Op naar volgend jaar!


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
TB Betonboring
Marc Westerveld
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Broek en Bosch
Wiersma
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Hil-Trade
Reto Internetburo [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Covebo
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Reijerse [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl