V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
trainingstijden kabouters t/m 012 - Maandag 5 december trainen de teams tot en met O12 i.v.m. de Sint niet. De laatste training van 2022 is op maandag 19 december. Eerste training van 2023 is op maandag 9 januari

Bedankt Hopman vis @ Slager Marco Veenema

10 oktober 2022

Wat werden gisteren alle aanwezigen na afloop van de wedstrijd HEES 1 - WASMEER 1 verwend door HOPMANS ZEEVIS EN SLAGERIJ MARCO VEENEMA. Er stond een heerlijke vis schotel en op de barbecue lag saté, hamburgers en worstjes. Namens het bestuur van de vv Hees en alle aanwezigen bedankt voor deze sponsoring het was fantastisch. Ook Marcel van Wijk en Erwin Sanders bedankt voor het bereiden van het vlees! 👏


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Reijerse [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Covebo
Marc Westerveld
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
TB Betonboring
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Broek en Bosch
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Wiersma
Reto Internetburo [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Hil-Trade
Kuyer Sloopwerken

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl