V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Sponsor uitgelicht: Bouwbedrijf Marc Westerveld

08 oktober 2022

Dit jaar heeft HEES samen met haar sponsoren geïnvesteerd in nieuwe wedstrijdkleding. De club is overgestapt naar het bekende sportkledingmerk Stanno. Hierdoor, zijn bijna alle teams, in het nieuw gestoken. De sponsoren zijn enkele weken geleden bedankt en in het zonnetje gezet. 
Wij zullen de sponsoren één voor één uitlichten. We gaan verder met de sponsor van de nieuwe inloopshirts en tassen voor HEES 2. 

SPONSOR UITGELICHT: BOUWBEDRIJF MARC WESTERVELD
Bij Bouwbedrijf Marc Westerveld kunt u terecht voor al uw bouwwensen met betrekking tot nieuwbouw, aanbouw, verbouw en renovatie. Wij begrijpen dat u een zorgeloze verbouwing verwacht, zij zorgen hiervoor. Bouwbedrijf Marc Westerveld staat voor het leveren van een uitstekende kwaliteit, innovatieve ideeën en is zéér meedenkend. De snelheid van werken is imposant, maar de kwaliteit blijft zeer zeker gewaarborgd.
Eigenaar Marc Westerveld is sinds zijn schooltijd begonnen als timmerman. Uiteindelijk is hij doorgegroeid naar de functie van uitvoerder. In deze functie heeft hij veel ervaring en nieuwe ideeën opgedaan voor het starten van een eigen bedrijf.  Zo is Bouwbedrijf M. Westerveld in mei 2019 ontstaan. Marc super bedankt voor de sponsoring.


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Kuyer Sloopwerken
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Wiersma
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Marc Westerveld
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Covebo
TB Betonboring
Houten Vloeren Paleis [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Broek en Bosch
Hil-Trade
Reto Internetburo [kopie]
Reijerse [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl