V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
trainingstijden kabouters t/m 012 - Maandag 5 december trainen de teams tot en met O12 i.v.m. de Sint niet. De laatste training van 2022 is op maandag 19 december. Eerste training van 2023 is op maandag 9 januari

Officiële opening kantine

21 juni 2022

Eindelijk was daar de lang verwachte officiële opening van onze nieuwe accommodatie. Door Corona kon dit vorig jaar helaas niet plaats vinden. Alle bouwers, (bouw)sponsoren en vrijwilligers waren uitgenodigd op deze zonnige vrijdagmiddag om gezellig bijeen te komen.

Namens voorzitter Ed Knies werd nogmaals iedereen ontzettend bedankt voor zijn inzet tijdens de bouw. En wat mogen we inderdaad trots zijn op het mooie eindresultaat. Een prachtig nieuw complex waar we het afgelopen jaar met veel plezier gebruik van hebben gemaakt.

Het was de eer aan voorzitter Ed Knies om de steen van eerste steenlegging te onthullen. Waarna het glas werd geheven door alle bouwers, sponsoren en vrijwilligers welke aanwezig waren! 

Tijdens de vrijwilligersavond voor het bouwteam en de (bouw)sponsoren kregen we allemaal een presentje overhandigd. Timo Timmer kreeg als uitvoerder van de nieuwbouw het eerste exemplaar uitgereikt door voorzitter Ed Knies. Iedereen die zijn steentje heeft bijgedragen bij de nieuwbouw ontving een prachtige HEES BADHANDDOEK! ♥️

Dit collectors item een HEES BADHANDDOEK is natuurlijk een must om te hebben. Eerdaags zijn deze badhanddoeken ook te koop (later meer hierover)! 

We verwachten deze zomer natuurlijk allemaal prachtige foto’s te ontvangen van de “HEES badhanddoek op reis”! 🔴⚪️


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Reijerse [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Wiersma
Houten Vloeren Paleis [kopie]
TB Betonboring
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Hil-Trade
Kuyer Sloopwerken
Marc Westerveld
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Broek en Bosch
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Covebo

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl