V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Voetbalclinic Hees jeugd

27 mei 2022

Voor de jongste jeugd van Hees werd er vanmiddag een HEZIAANSE voetbal clinic georganiseerd. Om stipt 15:00 uur begonnen we met de oefeningen waar spelvreugde de boventoon voerde. Bij Hees houden we rekening met alle niveaus binnen onze vereniging en is iedereen belangrijk. Het enthousiasme droop er van af en er was geen voetballer welke het niet naar zijn zin had. Ook de ouders langs de kant waren blij dat hun kinderen op een leuke manier vermaakt werden. Tussendoor werden de kids getrakteerd op een drankje en lekkere versnapering. Op het laatst werd de finale penalty schieten gespeeld. Kortom weer een geslaagde dag waar alleen maar winnaars waren. Iedereen die zijn steentje heeft bijgedragen vanmiddag weer enorm bedankt! 
#hees #jeugd #voetbal #toekomst #voetbalclinic ⚽️⚽️⚽️


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Marc Westerveld
't Vaarderhoogt [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Wiersma
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Reijerse [kopie]
Hil-Trade
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Covebo
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Broek en Bosch
TB Betonboring
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl