V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Dank voor je enorme inzet Rolinka!

11 april 2022

Vorige week tijdens de ALV trad Rolinka Reumer af als bestuurslid. Rolinka had noodgedwongen een dubbele functie binnen het hoofdbestuur. Zo was ze sinds 17 november 2017 secretaris en vanaf augustus 2021 nam zij ook nog het penningmeesterschap voor haar rekening. Echt alleen maar diep respect hoe jij afgelopen jaar beide functies voor je rekening hebt genomen en samen met de overige bestuursleden een goed beleid hebt gevoerd. 
Helaas heb je aangegeven even een stapje terug te willen doen omdat het niet meer was te combineren met privé en werk. Voor beide functies zijn gelukkig twee nieuwe opvolgers gevonden. We zijn blij dat je hebt aangegeven nog wel beschikbaar te zijn als barvrijwilliger. 
Namens alle HEZIANEN willen we je bedanken voor je fantastische inzet afgelopen jaren en we hopen je nog lang in ons midden te hebben op onze mooie vereniging. 👏👏

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Hil-Trade
Marc Westerveld
Reto Internetburo [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Wiersma
Kuyer Sloopwerken
Broek en Bosch
TB Betonboring
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Reijerse [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Covebo
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl