V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Zomerstop/kantine dicht - Vanaf 18 juni tot en met 5 augustus heeft Hees zomerstop,de kantine is dan gesloten.

Club van 100 schenkt akoestische plafondpanelen

15 januari 2022

Na oplevering van het nieuwe complex bleek al snel dat de akoestiek in de kantine niet optimaal was. Het bestuur ging op onderzoek uit en kwam uit bij Brouwer Systeemplafonds. De oplossing zou zijn om plafondpanelen te plaatsen. Deze oplossing bracht ook een kostenpost met zich mee en daarom heeft het bestuur van Hees aan de Club van 100 gevraagd of deze hieraan wilde bijdragen. De Club van 100 heeft hier positief op gereageerd waardoor er opdracht kon worden gegeven. 
Na in eerste instantie twee rijen te hebben geplaatst was de akoestiek nog niet perfect en daarom is gisteren een derde rij panelen geplaatst. De akoestiek is nu perfect nu alleen nog hopen dat de kantine weer snel open mag 🙏🙏🙏 Club van 100 super bedankt voor deze schenking! 👌👌i


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Timmerbedrijf Tans
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Wiersma
GreenPrint Buildings
Houten Vloeren Paleis [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Reijerse [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Covebo
Kuyer Sloopwerken
't Vaarderhoogt [kopie]
Hil-Trade
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl