V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Club van 100 schenkt akoestische plafondpanelen

15 januari 2022

Na oplevering van het nieuwe complex bleek al snel dat de akoestiek in de kantine niet optimaal was. Het bestuur ging op onderzoek uit en kwam uit bij Brouwer Systeemplafonds. De oplossing zou zijn om plafondpanelen te plaatsen. Deze oplossing bracht ook een kostenpost met zich mee en daarom heeft het bestuur van Hees aan de Club van 100 gevraagd of deze hieraan wilde bijdragen. De Club van 100 heeft hier positief op gereageerd waardoor er opdracht kon worden gegeven. 
Na in eerste instantie twee rijen te hebben geplaatst was de akoestiek nog niet perfect en daarom is gisteren een derde rij panelen geplaatst. De akoestiek is nu perfect nu alleen nog hopen dat de kantine weer snel open mag 🙏🙏🙏 Club van 100 super bedankt voor deze schenking! 👌👌i


Nieuwsoverzicht

Sponsors

Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
TB Betonboring
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Wiersma
Broek en Bosch
Hil-Trade
Covebo
Reijerse [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Marc Westerveld
Van Asch Infrastructuur [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl