V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Wedstrijdverslag JO14-1

14 november 2021

Onze reporter Gerard doet verslag👌👌 De zegetocht van Hees 14-1 duurt voort! Vorige week geen verslag gemaakt van de wedstrijd. Had wel gemoeten, maar tijd is een schaars dingetje aan het worden. Maar zie hier….. het dubbelverslag is geboren. 6 november 2021 Vorig weekend hadden we de thuiswedstrijd tegen Hooglanderveen JO14-4. Geen slechte tegenstander, want onze 1 tegen hun 4 leek op voorhand een ‘walk in the park’ maar dat werd het niet. Maar liefst 4 keer troffen de bezoekers doel. Het is aan onze uitstekende verdedigers dat het er maar 4 waren. Het wordt sowieso eens tijd dat we de verdedigers in het zonnetje zetten, want de aanvallers komen dan wel vaak met hun naam in de boeken, zonder het werk van de verdedigers kunnen ze niet veel. De verdedigers hebben er keihard aan getrokken om de overwinning over de streep te trekken en dat is ze gelukt. Het mooiste doelpunt van de wedstrijd kwam dit keer van de voet van Tygo, inderdaad: een verdediger. Hij roste de bal van grote afstand over de keeper heen, en scoorde daarmee de 5-1. Prachtig doelpunt Tygo, jammer dat we er geen beelden van hebben. Ata en Tashsin namen er ieder 3 voor hun rekening, Tygo en Casper ieder eentje. Uiteindelijke uitslag werd 8-4 en Hees ligt op schema. Ga zo door team! 13 november Dan de wedstrijd van gisteren, 13 november 2021. Weer een derby, ditmaal moest onze Hezianen de JO14-2 van VVZ over knie leggen. Ook dat lukte aardig, want de punten gingen mee terug het Hezer bos in. Wat ons (enkele voetballiefhebbers aan de zijlijn), nogal opviel was dat deze wedstrijd ook makkelijk de boeken in kon gaan als een wedstrijd hoog houden. Want wat werd er onnodig veel hoog gespeeld, terwijl een pass over de grond veel effectiever is. Daar ligt misschien wel weer een taak voor de technische staf, die overigens het stuur van de wedstrijd goed in handen hadden. De 0-1 was voor Casper, de 0-2 voor Tahsin. Daarna maakt VVZ de aansluitingstreffer, maar dichterbij zijn ze niet geweest. Het bleef lang eenrichtingsverkeer, en het was dat er best veel schoten langs en over het doel gingen, anders hadden we bij rust wel met 2-10 voor kunnen staan. Ook werd er vaak recht op de keeper geschoten, of werden er boogballen afgevuurd op het doel van VVZ. Casper nam de 1-3 voor zijn rekening en Tahsin de 1-4. VVZ maakte weer een doelpunt, en drongen aan. Sam maakte aan de hoop op een punt van VVZ abrupt een einde door een harde streepbal, hoog in de verre hoek en bepaalde daarmee de eindstand op 2-5. Waar wij, de voetballiefhebbers aan de zijlijn, het unaniem over eens waren was wie de player of the match was. Wat ons betreft gaat die eer naar Thymen. Wat speelde hij goed en wat werkte hij hard. Het was een genot om naar te kijken, ga zo door Thymen. Ondertussen staat Hees stijf bovenaan. Het enige team zonder verliespunten en daardoor 3 punten los van de nummer 2. Mooie prestatie van het team en hun technische staf. Fijn weekend allemaal! #vvhees #derbysoest #hardwerkenwordtbeloond Maarten Vandermeer Hees Selectie

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

't Vaarderhoogt [kopie]
Marc Westerveld
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Covebo
Wiersma
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Reijerse [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Broek en Bosch
TB Betonboring
Hil-Trade
Reto Internetburo [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl