V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Covid 19 maatregelen - De wedstrijden van de jeugd gaan op zaterdag gewoon door. De kantine is op zaterdag (inclusief terras) open en toegankelijk,na een geldige QR-controle, tot 17:00 uur. Het dragen van een mondkapje is verplicht tijdens het verplaatsen in de kantine.  Doordeweeks is de kantine tot nader order dicht. Van de kleedkamers kan alleen gebruik worden gemaakt na uitvoeren van de coronacheck door de trainers. Na 17.00 uur is het complex gesloten en zullen er geen trainingen meer plaatsvinden. Zie verdere info bij nieuwsbericht corona maatregelen. 
Aangepaste trainingstijden 08 t/m 012 - De maandagmiddag training vervalt voor de 08 tot en met 012. De woensdagmiddag training is vervroegd naar 15 30-16.45/17.00 uur. De kabouters blijven op hetzelfde tijdstip trainen: 15.30-16.15 uur

BedanktšŸ‘ŒBas Kuijer van Kuijer Sloopwerken

13 november 2021

Bas Kuijer van Kuijer Sloopwerken heeft vorig jaar het bar en keukenpersoneel in een mooi tenue gestoken. Door corona zijn we niet eerder toegekomen aan een bedankje voor Bas Kuijer. Bas dank voor de mooie polo's wat ons personeel een mooie en professionele uitstraling geeft. Bedankt namens bestuur en leden vv Hees

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Van Asch Infrastructuur [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Wiersma
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Houten Vloeren Paleis [kopie]
GreenPrint Buildings
Covebo
Reto Internetburo [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Reijerse [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Hil-Trade
Benzinestation en autoverhuur de Birkt

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl