V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees
Covid 19 maatregelen - De wedstrijden van de jeugd gaan op zaterdag gewoon door. De kantine is op zaterdag (inclusief terras) open en toegankelijk,na een geldige QR-controle, tot 17:00 uur. Het dragen van een mondkapje is verplicht tijdens het verplaatsen in de kantine.  Doordeweeks is de kantine tot nader order dicht. Van de kleedkamers kan alleen gebruik worden gemaakt na uitvoeren van de coronacheck door de trainers. Na 17.00 uur is het complex gesloten en zullen er geen trainingen meer plaatsvinden. Zie verdere info bij nieuwsbericht corona maatregelen. 
Aangepaste trainingstijden 08 t/m 012 - De maandagmiddag training vervalt voor de 08 tot en met 012. De woensdagmiddag training is vervroegd naar 15 30-16.45/17.00 uur. De kabouters blijven op hetzelfde tijdstip trainen: 15.30-16.15 uur

Grote clubactie 2021

08 november 2021

AL TWEE SUPERLOTEN VERKOCHT Wat gaat het goed met de verkoop van loten voor de Grote Clubactie! Er zijn zelfs 2 Superloten verkocht. Wat betekent 2x 50 loten! Silven Boulonois uit de JO10-1 verkocht er 1 aan het bedrijf van zijn ouders Tb Betonboringen BV en Mike Ophujjsen uit de JO14-1 verkocht er 1 aan onze eigen Club van 100. Wil jij ook een super lot of losse loten kopen dit kan nog tot eind november. #hees #clubvanhetjaar #groteclubactie2021


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Covebo
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Hil-Trade
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Reijerse [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Reto Internetburo [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Wiersma
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Timmerbedrijf Tans
't Vaarderhoogt [kopie]
GreenPrint Buildings

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl