V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Opbrengst Rabobank Clubsupport 2021

06 november 2021

Iedereen verdient een club. Het is als een tweede thuis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Daarom versterken wij clubs met kennis, netwerk en geld. Dat is goed voor de club & geweldig voor de buurt. Met Rabo ClubSupport bieden wij kennis, ons netwerk en financiële ondersteuning aan clubs en verenigingen. Leden van Amersfoort Eemland hebben tijdens de stemperiode bepaald welke financiële bijdrage de deelnemende clubs en verenigingen ontvangen. Bedankt voor jullie deelname aan Rabo ClubSupport! Naam: Voetbalvereniging Hees Bestedingsdoel: Nieuwbouw Bedrag: € 767,66

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Broek en Bosch
Hil-Trade
Reto Internetburo [kopie]
TB Betonboring
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Wiersma
Covebo
Van Asch Infrastructuur [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Reijerse [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Marc Westerveld

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl