V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Opbrengst Rabobank Clubsupport 2021

06 november 2021

Iedereen verdient een club. Het is als een tweede thuis. Een plek waar je elkaar ontmoet, elkaar sterker maakt en helemaal jezelf kunt zijn. Daarom versterken wij clubs met kennis, netwerk en geld. Dat is goed voor de club & geweldig voor de buurt. Met Rabo ClubSupport bieden wij kennis, ons netwerk en financiële ondersteuning aan clubs en verenigingen. Leden van Amersfoort Eemland hebben tijdens de stemperiode bepaald welke financiële bijdrage de deelnemende clubs en verenigingen ontvangen. Bedankt voor jullie deelname aan Rabo ClubSupport! Naam: Voetbalvereniging Hees Bestedingsdoel: Nieuwbouw Bedrag: € 767,66

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Hil-Trade
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Covebo
Reto Internetburo [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Broek en Bosch
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
TB Betonboring
't Vaarderhoogt [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Wiersma
Marc Westerveld
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Reijerse [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl