V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Halloween Fright Night

30 oktober 2021

Wat hebben we een super geslaagde middag/avond gehad tijdens het Halloween feest van Hees. Om 16:00 uur waren het eerst de Kabouters, J08 en J010 welke onderling een mix toernooi gingen voetballen. Na het toernooitje was er voor de kids patat met wat lekkers. Daarna was het de beurt aan de J011, J012, M013 en J014 welke in groepjes de spook puzzeltocht in het bos gingen doen. Spoken, clowns, heksen, Draculas en de man met de kettingzaag kwamen de kids tegen onderweg. Aan een ieder die deze activiteit tot een groot succes heeft gemaakt onze grote dank. Een speciale dikke pluim voor Sylvia Kamerbeek welke alles heeft geregeld en georganiseerd! #hees #clubvanhetjaar #Halloween #jeugd #heesismeerdanvoetbalalleen πŸ•ΈπŸ•·πŸ‘»πŸ•ΈπŸ•·πŸ‘»


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Kuyer Sloopwerken
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Broek en Bosch
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
TB Betonboring
Covebo
Hil-Trade
Reto Internetburo [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Wiersma
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Marc Westerveld
Reijerse [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl