V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Halloween Fright Night

30 oktober 2021

Wat hebben we een super geslaagde middag/avond gehad tijdens het Halloween feest van Hees. Om 16:00 uur waren het eerst de Kabouters, J08 en J010 welke onderling een mix toernooi gingen voetballen. Na het toernooitje was er voor de kids patat met wat lekkers. Daarna was het de beurt aan de J011, J012, M013 en J014 welke in groepjes de spook puzzeltocht in het bos gingen doen. Spoken, clowns, heksen, Draculas en de man met de kettingzaag kwamen de kids tegen onderweg. Aan een ieder die deze activiteit tot een groot succes heeft gemaakt onze grote dank. Een speciale dikke pluim voor Sylvia Kamerbeek welke alles heeft geregeld en georganiseerd! #hees #clubvanhetjaar #Halloween #jeugd #heesismeerdanvoetbalalleen πŸ•ΈπŸ•·πŸ‘»πŸ•ΈπŸ•·πŸ‘»


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Marc Westerveld
Reijerse [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Covebo
Wiersma
Hil-Trade
TB Betonboring
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Broek en Bosch
Reto Internetburo [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl