V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Hees ontvangt Philips 50 inch smart tv

09 oktober 2021

Met dank aan Electro World van der Meulen uit Baarn!  Vanuit  de EK Pool actie konden deelnemers een club naar keuze invullen waar de te winnen tv aan geschonken zou worden. Seth Visscher, woonachtig in Soest op de Wieksloot, heeft hierbij VV Hees uitgekozen en deze poule gewonnen. Seth heeft het afgelopen jaar, tijdens het hardlopen, de vorderingen van de bouw van ons clubgebouw gevolgd. Hij realiseerde zich wat al deze mensen voor de club deden en verwachtte dat we dit goed zouden kunnen gebruiken. En dat klopt!  Vandaag is uit handen van Ramon van der Meulen, van Elektro World van der Meulen, de Tv aan onze voorzitter Ed Knies en Jeffrey Dorrestijn van de sponsorcommissie overhandigt.

Namens de club ontzettend bedankt voor jullie gulle bijdrage !

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Broek en Bosch
Reto Internetburo [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Marc Westerveld
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Reijerse [kopie]
Covebo
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Hil-Trade
TB Betonboring
Wiersma
Kuyer Sloopwerken
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl