V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Week van de scheidsrechter

25 september 2021

Het nieuwe sportseizoen staat voor de deur. De coronacrisis is helaas nog niet voorbij, maar gelukkig mogen we weer samen sporten en zijn ook de competities weer van start gegaan. Daarbij zijn onze scheidsrechters onmisbaar!

Nagenoeg iedere vereniging heeft wekelijks problemen om voldoende scheidsrechters te vinden voor alle thuiswedstrijden. Van 25 september t/m 3 oktober is het de week van de scheidsrechter. Langs deze weg willen wij al onze scheidsrechters bedanken welke wekelijks op de velden staan om te zorgen dat onze jeugd en senioren een lekker potje kunnen voetballen. 🙏🙏🙏

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Van Asch Infrastructuur [kopie]
Reijerse [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
TB Betonboring
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Broek en Bosch
Hil-Trade
Kuyer Sloopwerken
Reto Internetburo [kopie]
Wiersma
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Covebo
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
't Vaarderhoogt [kopie]
Marc Westerveld
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl