V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Week van de scheidsrechter

25 september 2021

Het nieuwe sportseizoen staat voor de deur. De coronacrisis is helaas nog niet voorbij, maar gelukkig mogen we weer samen sporten en zijn ook de competities weer van start gegaan. Daarbij zijn onze scheidsrechters onmisbaar!

Nagenoeg iedere vereniging heeft wekelijks problemen om voldoende scheidsrechters te vinden voor alle thuiswedstrijden. Van 25 september t/m 3 oktober is het de week van de scheidsrechter. Langs deze weg willen wij al onze scheidsrechters bedanken welke wekelijks op de velden staan om te zorgen dat onze jeugd en senioren een lekker potje kunnen voetballen. 🙏🙏🙏

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Reto Internetburo [kopie]
Kuyer Sloopwerken
Reijerse [kopie]
TB Betonboring
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Covebo
Marc Westerveld
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Wiersma
Broek en Bosch
't Vaarderhoogt [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Hil-Trade

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl