V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Voetbalpassie bij de AH, spaar mee voor HEES!

10 september 2021

Een nieuw voetbalseizoen staat voor de deur.  Afgelopen jaar was in alle opzichten zwaar. Er werd bijna niet gevoetbald, kantines waren gesloten met voor alle verenigingen financiële gevolgen. Om verenigingen een financieel steuntje in de rug te geven, introduceert de KNVB samen met haar partner Albert Heijn een uniek spaarprogramma voor alle amateurclubs. Boodschappen doen bij de Albert Heijn betekent kassa voor de clubkas!

Wie boodschappen doet bij Albert Heijn kan van 13 september tot en met 3 oktober punten sparen. En met elke volle digitale spaarkaart, sponsor je een amateurclub naar keuze. Hoe meer leden, hun familie en vrienden er geïnformeerd worden, hoe meer mensen sparen voor hun favoriete club. Het bedrag kan voor de clubs behoorlijk oplopen!

Spaar je mee voor Hees?

Voor meer info over hoe te sparen kunt u kijken op de website van AH via onderstaande links

https://www.ah.nl/acties/voetbalpassie/digitaalsparen

https://www.ah.nl/acties/voetbalpassie

Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Verjaardagen

Teamwear Shop
Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Reijerse [kopie]
GreenPrint Buildings
Singel
Reto Internetburo [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Koenen Intern Transport B.V.
Covebo
't Vaarderhoogt [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Hil-Trade
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Kuyer Sloopwerken

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl