V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Er kan gestemd worden! Rabobank Clubsupport 2021

03 oktober 2021

Iedereen verdient een plek waar je altijd welkom bent. Waar je jezelf kunt zijn en elkaar sterker maakt. VV Hees is zo’n club. Daarom helpt Rabo ClubSupport lokale verenigingen met kennis, netwerk en geld.

Hees doet ook mee!

Vanaf 4 tot 24 oktober kun jij je stem uitbrengen voor Hees.

Ben je lid van Rabobank? Dan kun je vanaf 4 oktober stemmen via de rabobank app. Ga naar het overzicht van deelnemende clubs, selecteer je drie favorieten en stemmen maar! We ontvangen je stem graag voor 24 oktober 2021.

Voor meer info kunt u kijken op de website van de Rabobank: https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport?gclid=Cj0KCQjw4eaJBhDMARIsANhrQAB0JmhZebhA3So1Cu-UE50qKp42hR62oe92MHZuWQI1ytQH7ahtPY8aAlN9EALw_wcB

Alvast bedankt!

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Hil-Trade
Wiersma
Reijerse [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Timmerbedrijf Tans
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Covebo
Kuyer Sloopwerken
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
GreenPrint Buildings
't Vaarderhoogt [kopie]
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Reto Internetburo [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl