V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

De laatste loodjes

20 juli 2021

Een appje in de werkgroep door opperhoofd Robbert Schadee was het resultaat dat er vorige week weer zo’n 20 vrijwilligers paraat stonden om de ‘laatste’ klusjes te doen. En wat een werk is er weer verzet. Dozen werden uitgepakt, kasten ingeruimd, bouwmaterialen en oud ijzer werd afgevoerd en kastjes werden opgehangen. Volgende week nog een zaterdag de laatste klusjes doen zodat we op 31 juli kunnen openen. Fantastisch om te zien waar klein groot in kan zijn.

Ook de mannen van Topgrass zijn deze week met een grote groep aanwezig. De grasmat is inmiddels uitgerold en zal worden gespannen en gelijmd. Woensdag zal de zandlaag worden aangebracht en eind van de week de korrels.

#hees #clubvanhetjaar #aanlegkunstgrasveld #watwordhetmooi #wekunnennietwachten ❤️

 

 

 


Nieuwsoverzicht

Hoofdsponsor

Programma & Uitslagen

Bekijk de uitslagen en het programma per team.

Bekijken

Geplande activiteiten

Verjaardagen

Zonder respect geen voetbal

Sponsors

Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Hil-Trade
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
't Vaarderhoogt [kopie]
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
TB Betonboring
Broek en Bosch
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Marc Westerveld
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Wiersma
Reto Internetburo [kopie]
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Reijerse [kopie]
Covebo
Kuyer Sloopwerken
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl