V.v. Hees
Voetbalvereniging Hees
Voetbalvereniging Hees

Hees wint titel CLUB VAN HET JAAR 2021!!

26 mei 2021

 Met trots kunnen we jullie mededelen dat de vv HEES gemeentewinnaar is van de verkiezing Club van het Jaar 2021. Deze titel is een bekroning op al het werk wat onze vrijwilligers en sponsoren afgelopen maanden hebben verzet voor het realiseren van onze prachtige nieuwe accommodatie. Met trots mogen we een jaar lang deze titel uitdragen voor de Gemeente Soest. Aan al die mensen die op HEES hebben gestemd een woord van dank! 🙏❤️ #hees #clubvanhetjaar #winnaar #gemeentesoest #RaboClubSupport

Nieuwsoverzicht

Sponsors

Reto Internetburo [kopie]
DMF oppervlaktebehandeling [kopie]
TB Betonboring
Speciaaldrukkerij TOF BV [kopie]
Hil-Trade
Bouwbedrijf vd Hengel [kopie]
Reijerse [kopie]
Wiersma
't Vaarderhoogt [kopie]
Covebo
Marc Westerveld
Benzinestation en autoverhuur de Birkt
Kuyer Sloopwerken
Houten Vloeren Paleis [kopie]
Drie-S zeefdruk & displays Soest [kopie]
Lasbedrijf Dorrestijn [kopie]
Van Asch Infrastructuur [kopie]
Broek en Bosch

Voetbalvereniging Hees

Verlengde Oude Utrechtseweg 2a
3766 MG Soest

Telefoon clubgebouw 035 - 60 122 72
Telefoon bestuurskamer 035 - 603 02 03
E-mailadres info@vv-hees.nl